0 Otwarte postępowania2 W archiwum1 Rozstrzygnięć3 Umów w rejestrze1 Pozycji w planie
Szkoła Podstawowa Nr 3 Im. Kawalerów Orderu Uśmiechu najczęściej ogłasza przetargi w dziale Roboty budowlane — 1 z 2 ogłoszeń w tym oknie. Poniżej wszystko, co o tym zamawiającym wiadomo z rejestrów publicznych: otwarte postępowania, kto wygrywał wcześniej i za ile, zawarte umowy, plan na bieżący rok wraz z wartościami szacunkowymi oraz finansowanie inwestycji.
Ta instytucja w liczbach
Okres:
Ogłoszenia i ich rozstrzygnięcia — pełny cykl jednego postępowania, od publikacji po wybór wykonawcy.
2
ogłoszeń o zamówieniu
454 347 zł
łączna wartość ofert wygranych
1
rozstrzygnięć
2
branż, w których kupuje (niżej 2 największych)
Miesiąc po miesiącu
ogłoszonerozstrzygnięte
0
1
1
0
0
0
majczelipsiewrzpaź
Miesiąc
Ile
rozstrzygnięte
Wartość
maj
0
0
—
cze
1
0
—
lip
1
0
—
sie
0
1
454 347 zł
wrz
0
0
—
paź w toku
0
0
—
W jakich branżach kupuje najczęściej 2 działy w sumie
Roboty budowlane150%
Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów)150%
Roboty budowlane50%
Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów)50%
Ta instytucja na tle rynku
0%
postępowań z jedną ofertą
z 1 postępowania
rynek: 22,8%
za mało danych, żeby porównywać
454 347 zł
typowa wartość zamówienia
z 1 postępowania
rynek: 328 500 zł
za mało danych, żeby porównywać
100%
postępowań z ofertą od MŚP
z 1 postępowania
rynek: 94,5%
za mało danych, żeby porównywać
16 dni
czasu na złożenie oferty
z 2 postępowań
rynek: 11 dni
za mało danych, żeby porównywać
liczone na całym rejestrze ogłoszeń, nie na wybranym oknie
Instytucja i rynek liczone na tym samym oknie: od maja do października. Rynek to 68 890 rozstrzygnięć wszystkich zamawiających w naszej bazie.
Zawęź do postępowań:
0%
W 0 z 1 postępowania wpłynęła jedna oferta. Wykonawca nie miał z kim konkurować, więc cenę dyktował sam. To rzadziej niż średnia rynkowa (22,8%).
Ilu wykonawców staje do przetargu
1 oferta00%
2 oferty00%
3 oferty1100%
4–5 ofert00%
6–9 ofert00%
10 i więcej00%
Czy wracają ci sami wykonawcy
raz — 1 firma1100%
Wygrywało tu 1 firma. Każda wygrała dokładnie raz — żadna się nie powtórzyła.
Liczone na 1 rozstrzygnięciu z 1, przy których znamy zwycięzcę. Spośród 1 firmy 0 wygrało więcej niż raz — łącznie 0% tych wygranych.
3
umów w tym okresie
1207 zł
łączna wartość umów
3
z podaną kwotą
rejestr obejmuje umowy zawarte od 1 lipca 2026
zakres rejestru
Z kim te umowy są zawierane
nieznany3100%
Kontrahent
Umów
Łącznie
Typowa umowa
nieznany
3
1207 zł
431 zł
Ta instytucja na tle rynku
0%
umów z osobą fizyczną
z 3 umów
rynek: 12,8%
za mało danych, żeby porównywać
0%
umów ze środków zewnętrznych
z 3 umów
rynek: 5,7%
za mało danych, żeby porównywać
Rynek to 1 072 417 umów wszystkich zamawiających w naszej bazie — rejestr zaczyna się 1 lipca 2026, więc instytucja i rynek liczone są na tym samym oknie.
Jakiej wielkości są te umowy
do 1 tys.3100%
1–10 tys.00%
10–100 tys.00%
ponad 100 tys.00%
1
pozycji w planie na 2026
485 524 zł
tyle warte są zaplanowane zamówienia
Gdzie w tym planie są pieniądze mediana pozycji 485 524 zł
Wartość pozycji
Pozycji
Udział
Razem
Wartości
do 10 tys.
0
0%
0 zł
0%
10–130 tys.
0
0%
0 zł
0%
130 tys. – 1 mln
1
100%
485 524 zł
100%
1–5 mln
0
0%
0 zł
0%
ponad 5 mln
0
0%
0 zł
0%
Co zamierzają kupować
roboty budowlane1100%
W jakim trybie zamierzają to kupować
podstawowy bez negocjacji1100%
Ten plan na tle rynku
0%
pozycji powyżej progu unijnego
z 1 pozycji planu
rynek: 22%
za mało danych, żeby porównywać
0%
planu to dostawy
z 1 pozycji planu
rynek: 34,7%
za mało danych, żeby porównywać
0%
planu to usługi
z 1 pozycji planu
rynek: 32,6%
za mało danych, żeby porównywać
100%
planu to roboty budowlane
z 1 pozycji planu
rynek: 32,7%
za mało danych, żeby porównywać
Rynek to 126 074 pozycji planów wszystkich zamawiających w naszej bazie.
Plan nie ma dat dziennych — instytucja podaje kwartał, w którym zamierza ogłosić postępowanie. Dlatego tu oś jest kwartalna.
Kiedy to ma ruszyć
I kwartał00%
II kwartał1100%
III kwartał00%
IV kwartał00%
W tym okresie nie ma tu żadnych rekordów. Ten rejestr zbieramy od maja 2026.
Miesiąc po miesiącu
ogłoszonerozstrzygnięte
0
1
1
0
0
0
majczelipsiewrzpaź
Miesiąc
Ile
rozstrzygnięte
Wartość
maj
0
0
—
cze
1
0
—
lip
1
0
—
sie
0
1
454 347 zł
wrz
0
0
—
paź w toku
0
0
—
Ile pieniędzy przez nią przechodzi
Rejestr
Rekordów
Wartość
Okno
Co to jest
Ogłoszenia
2
—
od maja do października
postępowania, które ogłosiła
Rozstrzygnięcia
1
454 347 zł
od czerwca do października
wartość ofert, które wygrały
Umowy
3
1207 zł
od lipca do października
także poniżej progu przetargowego
Plan na 2026
1
485 524 zł
cały rok, bez dat dziennych
wartości szacunkowe, jeszcze nie wydane
Jak duży to zamawiający
7579.miejsce w Polsce pod względem liczby planowanych postępowańtylko 7578 instytucji planuje więcej
8168.miejsce pod względem wartości planuwyprzedza 23,6% zamawiających
Na tle innych szkół i przedszkoli
Szkoła
Pozycji
Wartość planu
Powyżej progu
Największa
Urząd Miasta Łodzi
551
3 704 156 458 zł
196
491 907 735 zł
Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego W Warszawie
111
124 691 327 zł
35
10 663 000 zł
Szkoła Główna Handlowa W Warszawie
105
73 203 103 zł
12
24 815 509 zł
Zespół Żłobków m.st W-wy
51
111 424 085 zł
16
16 260 163 zł
Miasto Chełm
44
85 960 448 zł
4
18 257 293 zł
Szkoła Podstawowa Nr 3 Im. Kawalerów Orderu Uśmiechu ←
1
485 524 zł
0
485 524 zł
Rozstrzygnięcia i zwycięzcy
1 z 1
Kto wygrywał przetargi tej instytucji, za jaką kwotę i przy ilu konkurentach.