010 Pobiedziska NIP 7821940529 · REGON 639669760 · Wagowo, wielkopolskie
2 Postępowań z wygraną2 Postępowań z jej ofertą2 Umów w rejestrze1,0 mln Wartość wygranych
Najwięcej wygrywa w dziale Roboty budowlane — 1 z 2 wygranych w tym oknie. Poniżej wszystko, co o tej firmie wiadomo z rejestrów publicznych: co wygrała i u kogo, gdzie startowała i przegrała, jakie ma umowy zawarte poza przetargiem i z jakich środków to jest kupowane.
Co ta firma wygrała, u kogo i w jakich branżach.
Przetargi Konkurencja Umowy Fundusze
Okres: maj czerwiec lipiec sierpień wrzesień październik cały okres
ilościowo kwotowo
1 021 577 zł
łączna wartość ofert, które wygrały z 2 z 2
2
postępowań z wygraną 2 w całości, 0 tylko część
0,0%
udziału w swoim dziale 1 z 23 066 rozstrzygnięć
532 837 zł
największa wygrana
1
województw, w których wygrywa z 16
2
wygranych we własnym województwie wielkopolskie — 1. miejsce
Miesiąc po miesiącu wygranych przegranych
maj czerwiec lipiec sierpień wrzesień październik
Miesiąc Ile przegranych Wartość maj 0 0 — czerwiec 0 0 — lipiec 1 0 488 740 zł sierpień 1 0 532 837 zł wrzesień 0 0 — październik w toku 0 0 —
W jakich branżach wygrywa 2 działy CPV w oknie Roboty budowlane 1 50%
Usługi rekreacyjne, kulturalne i sportowe 1 50%
Roboty budowlane: 1 (50%) Usługi rekreacyjne, kulturalne i sportowe: 1 (50%) 2 wygranych Roboty budowlane 50%
Usługi rekreacyjne, kulturalne i sportowe 50%
U kogo wygrywa najczęściej 1
2 wygrane · 1 021 577 zł
0
firm stanęło z nią do przetargu na 1 postępowaniu
100%
wygranych tam, gdzie zamawiający opublikował komplet ofert 1 ze 1
0
postępowań z 10 i więcej ofertami z 2
1
razy była jedynym oferentem z 2
0
razy przegrała mimo tańszej oferty z 0 porównywalnych
1,5
ofert w postępowaniu
z 2 postępowań
rynek: 9,4
za mało danych, żeby porównywać
100%
wygrane najtańszą ofertą
z 1 postępowania
rynek: 84%
za mało danych, żeby porównywać
Ilu wykonawców stawało z nią do przetargu 1 oferta 1 50%
2–3 1 50%
4–5 0 0%
6–9 0 0%
10–19 0 0%
20 i więcej 0 0%
Z kim się mierzy najczęściej Firma Spotkań Wygrała mimo niej Przegrała z nią
O ile przegrywa tańsza, a przegrała 0 0%
do 2% drożej 0 0%
2–5% drożej 0 0%
5–10% 0 0%
10–25% 0 0%
ponad 25% 0 0%
Firmy, które wygrywają to samo Roboty budowlane 010 Pobiedziska 1 0%
STRABAG Sp. z o.o 329 34%
EUROVIA POLSKA S.A 113 12%
COLAS Polska sp. z o.o 109 11%
Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Lubartów S.A 106 11%
POL-DRÓG SPÓŁKA AKCYJNA 105 11%
DROG-BET Marcin Głuchowski 98 10%
„LARIX” Sp. z o.o 95 10%
930 186 zł
ich łączna wartość wszystkie z kwotą
397 350 zł
mediana jednej umowy w przetargu: 510 788 zł
2
umów powyżej progu 130 tys. 100% całej wartości
0
kupiło tylko raz z 1 kupującego
1
umów poza przetargiem na jedną wygraną lipiec i sierpień
Ile warta jest jedna umowa do 1 tys. 0 0%
1–10 tys. 0 0%
10–50 tys. 0 0%
50–130 tys. 0 0%
powyżej progu 130 tys. 2 100%
Kto kupuje bezpośrednio Kupujący Umów Muzeum Narodowe w Poznaniu 2
Ci sami klienci obiema drogami 1 instytucja Instytucja Przetargi Wartość Umowy Wartość Muzeum Narodowe w Poznaniu 2 1 021 577 zł 2 930 186 zł
Miesiąc po miesiącu rejestr umów od lipca 2026 Miesiąc Umów Wartość maj — — czerwiec — — lipiec 1 397 350 zł sierpień 1 532 837 zł wrzesień — — październik — —
50%
wygranych z pieniędzy unijnych 1 z 2
1
umów ze środków zewnętrznych z 2
1
programów wymienionych z nazwy
Z jakich programów FENX 1 100%
Wygrane przetargi 2 z 2 z rekordem wyniku Postępowania, w których jej oferta okazała się najlepsza.
Pełna konserwacja zespołu zabytkowych witraży ze zbiorów Muzeum Narodowego w Poznaniu UE
532 837 złcena oferty
Wykonanie na tympanonie głównym Muzeum Narodowego w Poznaniu, mozaiki ceramicznej wg. projektu prof. Zbigniewa Bednarowicza
488 740 złcena oferty
Wszystkie wygrane (2) → Instytucje, które kupiły od niej najwięcej razy.
1 zamawiający, z czego 0 kupiło od niej dokładnie raz.
Umowy bezpośrednie 2 z 2, rejestr od lipca 2026 Zamówienia zawarte poza przetargiem — także poniżej progu.
AOZ.2830.3.2026 · 24.08.2026
Muzeum Narodowe w Poznaniu
532 837 zł
AOZ.2830.11.2026 · 02.07.2026
Muzeum Narodowe w Poznaniu
397 350 zł
Wszystkie umowy (2) →