Firma Handlowo-Usługowa AND-BUD NIP 7181047901 · REGON 140099978 · Ostrołęka, mazowieckie
3 Postępowań z wygraną4 Postępowań z jej ofertą2 Umów w rejestrze4,3 mln Wartość wygranych
Najwięcej wygrywa w dziale Roboty budowlane — 2 z 2 wygranych w tym oknie. Poniżej wszystko, co o tej firmie wiadomo z rejestrów publicznych: co wygrała i u kogo, gdzie startowała i przegrała, jakie ma umowy zawarte poza przetargiem i z jakich środków to jest kupowane.
Co ta firma wygrała, u kogo i w jakich branżach.
Przetargi Konkurencja Umowy Fundusze
Okres: maj czerwiec lipiec sierpień wrzesień październik cały okres
ilościowo kwotowo
1 740 344 zł
łączna wartość ofert, które wygrały z 2 z 2
2
postępowań z wygraną 2 w całości, 0 tylko część
0,0%
udziału w swoim dziale 2 z 23 066 rozstrzygnięć
2 599 601 zł
największa wygrana
1
województw, w których wygrywa z 16
3
wygranych we własnym województwie mazowieckie — 1. miejsce
Miesiąc po miesiącu wygranych przegranych
maj czerwiec lipiec sierpień wrzesień październik
Miesiąc Ile przegranych Wartość maj 0 0 — czerwiec 0 0 — lipiec 0 0 — sierpień 0 0 — wrzesień 2 0 1 740 344 zł październik w toku 0 0 —
W jakich branżach wygrywa 1 dział CPV w oknie Roboty budowlane: 2 (100%) 2 wygranych U kogo wygrywa najczęściej 1
1 wygrana · 1 511 681 zł
0
firm stanęło z nią do przetargu na 0 postępowaniach
0%
wygranych tam, gdzie zamawiający opublikował komplet ofert 0 ze 0
0
postępowań z 10 i więcej ofertami z 2
0
razy była jedynym oferentem z 2
0
razy przegrała mimo tańszej oferty z 0 porównywalnych
4,0
ofert w postępowaniu
z 2 postępowań
rynek: 9,4
za mało danych, żeby porównywać
0%
wygrane najtańszą ofertą
z 0 postępowań
rynek: 84%
za mało danych, żeby porównywać
Ilu wykonawców stawało z nią do przetargu 1 oferta 0 0%
2–3 0 0%
4–5 2 100%
6–9 0 0%
10–19 0 0%
20 i więcej 0 0%
Z kim się mierzy najczęściej Firma Spotkań Wygrała mimo niej Przegrała z nią
O ile przegrywa tańsza, a przegrała 0 0%
do 2% drożej 0 0%
2–5% drożej 0 0%
5–10% 0 0%
10–25% 0 0%
ponad 25% 0 0%
Firmy, które wygrywają to samo Roboty budowlane Firma Handlowo-Usługowa AND-BUD 3 0%
STRABAG Sp. z o.o 329 34%
EUROVIA POLSKA S.A 113 12%
COLAS Polska sp. z o.o 109 11%
Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Lubartów S.A 106 11%
POL-DRÓG SPÓŁKA AKCYJNA 105 11%
DROG-BET Marcin Głuchowski 98 10%
„LARIX” Sp. z o.o 95 10%
950 894 zł
ich łączna wartość wszystkie z kwotą
185 905 zł
mediana jednej umowy w przetargu: 1 511 681 zł
2
umów powyżej progu 130 tys. 100% całej wartości
2
kupiło tylko raz z 2 kupujących
1
umów poza przetargiem na jedną wygraną sierpień i wrzesień
Ile warta jest jedna umowa do 1 tys. 0 0%
1–10 tys. 0 0%
10–50 tys. 0 0%
50–130 tys. 0 0%
powyżej progu 130 tys. 2 100%
Kto kupuje bezpośrednio Kupujący Umów URZĄD GMINY CZERWIN 1 URZĄD GMINY SYPNIEWO 1
Ci sami klienci obiema drogami 0 instytucji Instytucja Przetargi Wartość Umowy Wartość
Miesiąc po miesiącu rejestr umów od lipca 2026 Miesiąc Umów Wartość maj — — czerwiec — — lipiec — — sierpień 1 764 989 zł wrzesień 1 185 905 zł październik — —
50%
wygranych z pieniędzy unijnych 1 z 2
0
umów ze środków zewnętrznych z 2
1
programów wymienionych z nazwy
Z jakich programów KPO 1 100%
Wygrane przetargi 2 z 2 z rekordem wyniku Postępowania, w których jej oferta okazała się najlepsza.
Remont strażnicy w msc. Mamino
228 663 złcena oferty
Wszystkie wygrane (2) → Instytucje, które kupiły od niej najwięcej razy.
Ostrów Mazowiecka
1 wygrana
3 różnych zamawiających, z czego 3 kupiło od niej dokładnie raz.
Umowy bezpośrednie 2 z 2, rejestr od lipca 2026 Zamówienia zawarte poza przetargiem — także poniżej progu.
47/2026 · 09.09.2026
URZĄD GMINY SYPNIEWO
185 905 zł
PFZ.272.137.2026 · 04.08.2026
URZĄD GMINY CZERWIN
764 989 zł
Wszystkie umowy (2) →