PUBLIC 3 INVEST GROUP SPÓŁKA Z NIP 7372248970 · REGON 529990361 · Mszana Dolna, małopolskie
10 Postępowań z wygraną13 Postępowań z jej ofertą6 Umów w rejestrze4,7 mln Wartość wygranych
Najwięcej wygrywa w dziale Roboty budowlane — 7 z 7 wygranych w tym oknie. Poniżej wszystko, co o tej firmie wiadomo z rejestrów publicznych: co wygrała i u kogo, gdzie startowała i przegrała, jakie ma umowy zawarte poza przetargiem i z jakich środków to jest kupowane.
Co ta firma wygrała, u kogo i w jakich branżach.
Przetargi Konkurencja Umowy Fundusze
Okres: maj czerwiec lipiec sierpień wrzesień październik cały okres
ilościowo kwotowo
3 057 525 zł
łączna wartość ofert, które wygrały z 7 z 7
7
postępowań z wygraną 7 w całości, 0 tylko część
0,0%
udziału w swoim dziale 7 z 23 066 rozstrzygnięć
1 643 006 zł
największa wygrana
1
województw, w których wygrywa z 16
10
wygranych we własnym województwie małopolskie — 1. miejsce
Miesiąc po miesiącu wygranych przegranych
maj czerwiec lipiec sierpień wrzesień październik
Miesiąc Ile przegranych Wartość maj 1 1 194 109 zł czerwiec 2 0 398 385 zł lipiec 3 0 2 305 825 zł sierpień 0 0 — wrzesień 1 0 159 205 zł październik w toku 0 1 —
W jakich branżach wygrywa 1 dział CPV w oknie Roboty budowlane: 7 (100%) 7 wygranych U kogo wygrywa najczęściej 1
1 wygrana · 1 643 006 zł
9
firm stanęło z nią do przetargu na 2 postępowaniach
0%
wygranych tam, gdzie zamawiający opublikował komplet ofert 0 ze 2
0
postępowań z 10 i więcej ofertami z 9
1
razy była jedynym oferentem z 9
0
razy przegrała mimo tańszej oferty z 2 porównywalnych
5,1
ofert w postępowaniu
z 9 postępowań
rynek: 9,4
za mało danych, żeby porównywać
0%
wygrane najtańszą ofertą
z 0 postępowań
rynek: 84%
za mało danych, żeby porównywać
Ilu wykonawców stawało z nią do przetargu 1 oferta 1 11%
2–3 1 11%
4–5 3 33%
6–9 4 44%
10–19 0 0%
20 i więcej 0 0%
Z kim się mierzy najczęściej O ile przegrywa tańsza, a przegrała 0 0%
do 2% drożej 0 0%
2–5% drożej 0 0%
5–10% 0 0%
10–25% 1 50%
ponad 25% 1 50%
Firmy, które wygrywają to samo Roboty budowlane PUBLIC 3 INVEST GROUP SPÓŁKA Z 10 1%
STRABAG Sp. z o.o 329 34%
EUROVIA POLSKA S.A 113 12%
COLAS Polska sp. z o.o 109 11%
Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Lubartów S.A 106 11%
POL-DRÓG SPÓŁKA AKCYJNA 105 11%
DROG-BET Marcin Głuchowski 98 10%
„LARIX” Sp. z o.o 95 10%
2 370 774 zł
ich łączna wartość wszystkie z kwotą
129 435 zł
mediana jednej umowy w przetargu: 201 340 zł
3
umów powyżej progu 130 tys. 90% całej wartości
4
kupiło tylko raz z 5 kupujących
2
umów poza przetargiem na jedną wygraną lipiec, sierpień i wrzesień
Ile warta jest jedna umowa do 1 tys. 0 0%
1–10 tys. 0 0%
10–50 tys. 1 17%
50–130 tys. 2 33%
powyżej progu 130 tys. 3 50%
Kto kupuje bezpośrednio Kupujący Umów Gmina Gołcza 2 Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie 1 GMINA MIASTA BOCHNIA 1 Gmina Niepołomice 1 URZĄD GMINY MOGILANY 1
Ci sami klienci obiema drogami 4 instytucje Instytucja Przetargi Wartość Umowy Wartość Gmina Gołcza 1 126 690 zł 2 178 862 zł Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie 1 1 643 006 zł 1 1 521 302 zł GMINA MIASTA BOCHNIA 1 159 205 zł 1 129 435 zł Gmina Niepołomice 1 126 752 zł 1 105 350 zł
Miesiąc po miesiącu rejestr umów od lipca 2026 Miesiąc Umów Wartość maj — — czerwiec — — lipiec 3 2 062 477 zł sierpień 1 129 435 zł wrzesień 2 178 862 zł październik — —
14%
wygranych z pieniędzy unijnych 1 z 7
1
umów ze środków zewnętrznych z 6
0
programów wymienionych z nazwy
Ogłoszenia mówią, że zamówienie jest unijne, ale nazwy programu prawie nigdy nie podają — dlatego zostaje sam udział.
Wygrane przetargi 8 z 9 z rekordem wyniku Postępowania, w których jej oferta okazała się najlepsza.
Modernizacja toalet w SP Mogilany
536 067 złcena oferty
Gdzie startowała i nie wygrała 2 z 2 Kto ją pokonał w postępowaniach, w których startowała.
12.10.2026 · 5 ofert · wygrał: EURO-BUD GODZISZ SPÓŁKA JAWNA
282 900 złcena zwycięska
Remont i przebudowa budynku szatni stanowiącego zaplecze boiska sportowego do piłki nożnej w miejscowości Wielkanoc
13.05.2026 · 5 ofert · wygrał: JK-Bud Jarosław Kot
261 400 złcena zwycięska
2 postępowania, w których nie wygrała żadnej części — pokonały ją tam 2 różne firmy.
Instytucje, które kupiły od niej najwięcej razy.
10 różnych zamawiających, z czego 10 kupiło od niej dokładnie raz.
Umowy bezpośrednie 6 z 6, rejestr od lipca 2026 Zamówienia zawarte poza przetargiem — także poniżej progu.
RIR.2151.135.2026.28.CRU · 09.09.2026
Gmina Gołcza
13 862 zł
RIR.2151.134.2026.27.CRU · 08.09.2026
Gmina Gołcza
165 000 zł
ZP.272.11.2026.KP · 13.08.2026
GMINA MIASTA BOCHNIA
129 435 zł
RS-MS-zgm-zp.25.271.2026 · 22.07.2026
Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie
1 521 302 zł
ZP.272.1.9.2026 · 08.07.2026
URZĄD GMINY MOGILANY
435 825 zł