Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością NIP 4960259696 · REGON 544894074 · Łosice, mazowieckie
2 Postępowań z wygraną2 Postępowań z jej ofertą3 Umów w rejestrze1,8 mln Wartość wygranych
Najwięcej wygrywa w dziale Roboty budowlane — 2 z 2 wygranych w tym oknie. Poniżej wszystko, co o tej firmie wiadomo z rejestrów publicznych: co wygrała i u kogo, gdzie startowała i przegrała, jakie ma umowy zawarte poza przetargiem i z jakich środków to jest kupowane.
Co ta firma wygrała, u kogo i w jakich branżach.
Przetargi Konkurencja Umowy Fundusze
Okres: maj czerwiec lipiec sierpień wrzesień październik cały okres
ilościowo kwotowo
1 816 833 zł
łączna wartość ofert, które wygrały z 2 z 2
2
postępowań z wygraną 2 w całości, 0 tylko część
0,0%
udziału w swoim dziale 2 z 23 066 rozstrzygnięć
1 466 160 zł
największa wygrana
2
województw, w których wygrywa z 16
1
wygranych we własnym województwie mazowieckie — 2. miejsce
Miesiąc po miesiącu wygranych przegranych
maj czerwiec lipiec sierpień wrzesień październik
Miesiąc Ile przegranych Wartość maj 0 0 — czerwiec 0 0 — lipiec 1 0 1 466 160 zł sierpień 1 0 350 673 zł wrzesień 0 0 — październik w toku 0 0 —
W jakich branżach wygrywa 1 dział CPV w oknie Roboty budowlane: 2 (100%) 2 wygranych U kogo wygrywa najczęściej 1
1 wygrana · 1 466 160 zł
16
firm stanęło z nią do przetargu na 1 postępowaniu
100%
wygranych tam, gdzie zamawiający opublikował komplet ofert 1 ze 1
1
postępowań z 10 i więcej ofertami z 1
0
razy była jedynym oferentem z 1
0
razy przegrała mimo tańszej oferty z 0 porównywalnych
16,0
ofert w postępowaniu
z 1 postępowania
rynek: 9,4
za mało danych, żeby porównywać
100%
wygrane najtańszą ofertą
z 1 postępowania
rynek: 84%
za mało danych, żeby porównywać
Ilu wykonawców stawało z nią do przetargu 1 oferta 0 0%
2–3 0 0%
4–5 0 0%
6–9 0 0%
10–19 1 100%
20 i więcej 0 0%
Z kim się mierzy najczęściej O ile przegrywa tańsza, a przegrała 0 0%
do 2% drożej 0 0%
2–5% drożej 0 0%
5–10% 0 0%
10–25% 0 0%
ponad 25% 0 0%
Firmy, które wygrywają to samo Roboty budowlane Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 2 0%
STRABAG Sp. z o.o 329 34%
EUROVIA POLSKA S.A 113 12%
COLAS Polska sp. z o.o 109 11%
Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Lubartów S.A 106 11%
POL-DRÓG SPÓŁKA AKCYJNA 105 11%
DROG-BET Marcin Głuchowski 98 10%
„LARIX” Sp. z o.o 95 10%
1 637 101 zł
ich łączna wartość wszystkie z kwotą
285 100 zł
mediana jednej umowy w przetargu: 908 417 zł
3
umów powyżej progu 130 tys. 100% całej wartości
1
kupiło tylko raz z 2 kupujących
2
umów poza przetargiem na jedną wygraną lipiec, sierpień i wrzesień
Ile warta jest jedna umowa do 1 tys. 0 0%
1–10 tys. 0 0%
10–50 tys. 0 0%
50–130 tys. 0 0%
powyżej progu 130 tys. 3 100%
Kto kupuje bezpośrednio Kupujący Umów Miasto i Gmina Łosice 2 Gmina Kąkolewnica 1
Ci sami klienci obiema drogami 2 instytucje Instytucja Przetargi Wartość Umowy Wartość Miasto i Gmina Łosice 1 350 673 zł 2 445 101 zł Gmina Kąkolewnica 1 1 466 160 zł 1 1 192 000 zł
Miesiąc po miesiącu rejestr umów od lipca 2026 Miesiąc Umów Wartość maj — — czerwiec — — lipiec 1 1 192 000 zł sierpień 1 160 001 zł wrzesień 1 285 100 zł październik — —
50%
wygranych z pieniędzy unijnych 1 z 2
1
umów ze środków zewnętrznych z 3
0
programów wymienionych z nazwy
Ogłoszenia mówią, że zamówienie jest unijne, ale nazwy programu prawie nigdy nie podają — dlatego zostaje sam udział.
Wygrane przetargi 2 z 2 z rekordem wyniku Postępowania, w których jej oferta okazała się najlepsza.
"Modernizacja szatni sportowych przy Stadionie Miejskim oraz przy Szkole Podstawowej nr 2 w Łosicach"
350 673 złcena oferty
Wszystkie wygrane (2) → Instytucje, które kupiły od niej najwięcej razy.
2 różnych zamawiających, z czego 2 kupiło od niej dokładnie raz.
Umowy bezpośrednie 3 z 3, rejestr od lipca 2026 Zamówienia zawarte poza przetargiem — także poniżej progu.
GPK.272.8.2026 · 07.09.2026
Miasto i Gmina Łosice
285 100 zł
GPK.7011,17.26 · 26.08.2026
Miasto i Gmina Łosice
160 001 zł
160/2026 · 22.07.2026
Gmina Kąkolewnica
1 192 000 zł
Wszystkie umowy (3) →